MaxPuls Тајфун BG-E3A (4954) + 1 година гаранција

4.199,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 335 x 335 x 415 mm
  • Напон: 230V ~ 50Hz
  • Моќност: 3000 W
  • Степен на моќност: 25/1500/3000 W
  • Саморесетирачки термостат: 55°C
  • Гаранција: 1 година

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано