MaxPuls Стега столарска во големина по избор

599,00 ден699,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Стега столарска во големина по избор

  • Димензии на призводот: Должина:
  • 150 mm (10666)
  • 300 mm (10667)
  • 450mm (10668)
  • Максимум kg: 180
  • Материјал: Пластика

Последно Прегледано