MaxPuls Стега пластична во големина по избор

99,00 ден179,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Стега пластична во големина по избор

  • Димензии на призводот: Должина:
  • 75 mm (10669)
  • 100 mm (10670)
  • 150 mm (10671)
  • Материјал: Пластика

Последно Прегледано