MaxPuls Сет заштитен шлем,визир и штитник за уши (8625)

1.249,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Сет заштитен шлем,визир и штитник за уши (8625)

  • Димензии на производот: Должина: 51-63 mm
  • Боја: Црна-Портокалова
  • Шлем со визир и штитник за уши
  • Наменет за заштита при работа

 

Слични Производи

Последно Прегледано