MaxPuls Сет стеги за пружини (9592)

1.799,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Сет стеги за пружини (9592)

  • Димензии на призводот: Должина: 370 mm
  • Сет  од две стеги

Слични Производи

Последно Прегледано