MaxPuls Сет рачни градинарски алатки (9069)

299,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Сет рачни градинарски алатки (9069)

  • Димензии: Должина:
  • Гребло 270 x 75 mm
  • Лопатка 285 x 55 mm
  • Лопатка 280 x 80 mm
  • Материјал: Пластика
  • Наменето за градина

 

Слични Производи

Последно Прегледано