MaxPuls Сет обележувач со конец и боја (10689)

399,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Сет обележувач со конец и боја (10689)

  • Должина: 30 m
  • Тежина: 113 gr
  • Боја: Плава

Слични Производи

Последно Прегледано