MaxPuls Сет батериска пила и батериска ножица за кроење MP-BSPS30-S (11353) + 1 година гаранција

16.299,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Сет батериска пила и батериска ножица за кроење MP-BSPS30-S (11353) + 1 година гаранција

 • Батерија: 16.8V/4000 mAh
 • Моќност пила: 350 W
 • Моќност ножици: 900 W
 • Полнење: 2-3 час
 • Сечење пила: 120 mm
 • Должина на меч: 150 mm
 • Забци: 7
 • Сечење ножици: 32 mm
 • Батерија: Lithium-ion x 2
 • 1 година гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано