MaxPuls Секира со тежина по избор

849,00 ден899,00 ден

15 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Секира со тежина по избор

  • Тежина:
  • 1250 gr (11323)
  • 1500 gr (11324)

Последно Прегледано