MaxPuls Секира со тежина по избор

449,00 ден499,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Секира со тежина по избор

Тежина:

  • 600 gr (11321)
  • 800 gr (11322)

 

Слични Производи

Последно Прегледано