MaxPuls Секира 2000gr (8806)

1.049,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Секира 2000gr (8806)

  • Тежина: 2000gr
  • Рачна

Слични Производи

Последно Прегледано