MaxPuls Секира (11325)

899,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Секира (11325)

  • Тежина: 1500 gr (11325)

Слични Производи

Последно Прегледано