MaxPuls Секач за пластични цевки (10652)

649,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Секач за пластични цевки (10652)

  • Димензии на призводот: Должина: 0-32 mm
  • PVC

 

Слични Производи

Последно Прегледано