MaxPuls Сеф електронски (4618) + 1 година гаранција

6.399,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

14 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 20 cm х 43 cm х 35 cm (30,1 cm3)
  • Сефот има дигитален екран со тастатура која може да се програмира употребувајќи ги од 1 до 8 бројките
  • Се заклучува ако се внесе неколку пати погрешен код и мора да се отклучи со клуч
  • Имаат можност за заштрафување во ѕид
  • Со сефот добивате два клучеви и штрафови за прицврстување
  • 1 година гаранција на електронските делови

Батеријата на електронскиот сеф се троши по 2 до 3 години и се менува, добивате резервен клуч за бравата на сефот кој не треба да го чувате во сефот.

Последно Прегледано