MaxPuls Рачна компас пила (10818)

549,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Рачна компас пила (10818)

  • Димензии на производот: Должина: 300 mm
  • Рачна
  • Брзо сечење
  • TPI: 7
  • Наменета за дрво

Слични Производи

Последно Прегледано