MaxPuls Пумпа за вода за во фонтана MP-EWP06 (9581) + 1 година гаранција

3.399,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пумпа за вода за во фонтана MP-EWP06 (9581) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Mоќност: 400W
  • Проток: 4.000l/h/1.1 bar
  • Макс. висина: 11m
  • Макс.длабочина: 7m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано