MaxPuls Правосмукалка за суво и мокро чистење MP-WC03 (6486) + 1 година гаранција

7.299,00 ден

13 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Правосмукалка за суво и мокро чистење MP-WC03 (6486) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 1400W
  • Капацитет: 30l
  • Проток на вакум: 17-18Кpa
  • Проток на воздух: 1.75-1.8m3/min
  • Kaбел: 2.3 m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано