MaxPuls Правосмукалка за суво и мокро чистење MP-WC02 (10529) + 1 година гаранција

4.999,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Правосмукалка за суво и мокро чистење MP-WC02 (10529) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 1200W
  • Капацитет: 18 l
  • Проток на вакум: 15.5Kра
  • Kaбел: 1.5 m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано