MaxPuls Правосмукалка за пепел MP-AVC004 1200W (9355) + 1 година гаранција

2.999,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kaрактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 1200W
  • Капацитет на собирање: 30l
  • Проток на вакум: 15.5 Kpa
  • Должина на кабел: 1.5m
  • Вшмуквање на пепел, прашина, покрупни честички
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано