MaxPuls Потопна пумпа за вода MP-DWSP70CB (10803) + 1 година гаранција

8.999,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Потопна пумпа за вода MP-DWSP70CB (10803) + 1 година гаранција

  • Напон: 220V/50Hz
  • Moќност: 0.75kW/1.0HP
  • Макс. висина: 55m
  • Проток: 2.9m3/H
  • Кабел: 15m
  • Дијаметар на излезно грло: 1.25’’
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано