MaxPuls Потопна пумпа за вода MP-DWSP55CB (10804) + 1 година гаранција

9.999,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Потопна пумпа за вода MP-DWSP55CB (10804) + 1 година гаранција

  • Напон: 220V/50Hz
  • Moќност: 0.55kW/0.75HP
  • Макс. висина: 57m
  • Проток: 6.5m3/H
  • Кабел: 15m
  • Дијаметар на излезно грло: 1.25’’
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано