MaxPuls Полнач за акумулатор MP-BCS30 (11340) + 1 година гаранција

8.199,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Полнач за акумулатор MP-BCS30 (11340) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Волтажа: 12/24V
  • Нормално полнење: 40-50A
  • Мак. полнење: 70A
  • Почетна струја: 300А
  • Моќ на полнење: 1200 W
  • Влезна моќност: 8500 W
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано