MaxPuls Полнач за акумулатор MP-BC20S (10691) + 1 година гаранција

4.599,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Полнач за акумулатор MP-BC20S (10691) + 1 година гаранција

  • Напон:  220V/50Hz
  • Моќност: 220/390W
  • Волтажа: 12/24V
  • Нормално полнење: 12A
  • Брзо полнење: 16A
  • Капацитет на ампеража: 100-240 Ah
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано