MaxPuls Полирка за ѕид MP-DS008 (9510) + 1 година гаранција

9.599,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Полирка за ѕид MP-DS008 (9510) + 1 година гаранција

  • Напон: 110-230V/50-60Hz
  • Moќност: 750W
  • Вртежи: 0-1600/min
  • Дијаметар на шмиргла: 215 mm
  • Должина: 1200-1800 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано