MaxPuls Полирка за ѕид MP-DS006 (6386) + 1 година гаранција

12.499,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Полирка за ѕид MP-DS006 (6386) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 600W
  • Вртежи: 0-1000/min
  • Дијаметар на шмиргла: 225 mm
  • Должина: 1230-2200 mm

Слични Производи

Последно Прегледано