MaxPuls Полирка за ѕид MP-DS004 (6579) + 1 година гаранција

9.599,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Полирка за ѕид MP-DS004 (6579) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 710W
  • Вртежи: 0-2100/min
  • Дијаметар на шмиргла: 225 mm
  • Должина: 1310-1700 mm
  • Kaбел: 4m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано