MaxPuls Појас за електричен алат (8376)

499,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Појас за електричен алат (8376)

  • 1 прегради
  • Боја: Црна
  • Наменет за електричен алат
  • Материјал: Полиестер

 

Слични Производи

Последно Прегледано