MaxPuls Појас за чекан (8377)

249,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Појас за чекан (8377)

  • 1 прегради
  • Боја: Црна
  • Материјал: Полиестер

 

Последно Прегледано