MaxPuls Пневматски сет алати за на компресор MP-AT040 (6691)

1.899,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пневматски сет алати за на компресор MP-AT040 (6691)

  • Сетот содржи:
  • Конектор: 1/4’’
  • Дизна: 1.5mm
  • Резервоар: 600 ml
  • Црево: 3.8’’ ID
  • Должина на црево: 5 m

Слични Производи

Последно Прегледано