MaxPuls Пневматски сет алати за на компресор MP-AW200 (10917)

4.199,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пневматски сет алати за на компресор MP-AW200 (10917)

  • Сетот содржи:
  • Конектор: 1/2’’
  • Наставак: 15,17,19,21 mm
  • Макс момент: 312 Nm
  • Должина на црево: 10 m
  • Додатоци: 5

Последно Прегледано