MaxPuls Пиштол за силиконски стапчиња MP-GLG18 (11320) + 1 година гаранција

699,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пиштол за силиконски стапчиња MP-GLG18 (11320) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 30W (200W)
  • Дијаметар :11.2 mm
  • Време на загревање: 3-5 min
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано