MaxPuls Пиштол за силиконски стапчиња MP-GLG13 (11319) + 1 година гаранција

499,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пиштол за силиконски стапчиња MP-GLG13 (11319) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 16W (100W)
  • Дијаметар: 11.2mm
  • Време на загревање: 5-7 min
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано