MaxPuls Пиштол за силиконски стапчиња MP-GLG02 (9409)

349,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пиштол за силиконски стапчиња MP-GLG02 (9409)

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 10W
  • Дијаметар: 7.2 mm

Последно Прегледано