MaxPuls Пиштол за пумпање со манометар за на компресор MP-TI15 (10915)

1.399,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пиштол за пумпање со манометар за на компресор MP-TI15 (10915)

  • Конектор: 1/4’’
  • Притисок: 0-8bar
  • Црево: 400 mm

Слични Производи

Последно Прегледано