MaxPuls Пиштол за пумпање со манометар за на компресор (10682)

849,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пиштол за пумпање со манометар за на компресор (10682)

  • Конектор: 1/4’’
  • Притисок: 0-8bar
  • Црево: 400 mm

Слични Производи

Последно Прегледано