MaxPuls Пиштол за лемење MP-HD20 (8821)

1.299,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пиштол за лемење MP-HD20 (8821)

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 175W
  • Tемпература: 230C
  • Време на загревање: 6-8 sec

Слични Производи

Последно Прегледано