MaxPuls Пиштол за лемење (10325)

1.799,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пиштол за лемење (10325)

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 200W
  • Брзина на лемење: 12-48s
  • Вид на заштита: II
  • Температура при лемење:А 70-200C; А 200-350C; А 350-500C

Последно Прегледано