MaxPuls Пиштол за фарбање за на компресор MP-SG50 (10913)

1.549,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пиштол за фарбање за на компресор MP-SG50 (10913)

  • Притисок: 43PSI
  • Опсег на млазницата: 1.2-2.5 mm
  • Конектор: 1/4’’
  • Дизна: 1.4 mm
  • Резервоар: 600 ml
  • Прскање на течност: 160-240ml/min
  • Потрошувачка на воздух: 5-10CFM

Слични Производи

Последно Прегледано