MaxPuls Пиштол за фарбање за на компресор (7347)

1.149,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пиштол за фарбање за на компресор (7347)

  • Дизна
  • 4 mm
  • 6 mm
  • 8 mm
  • Koнетор: 1/4’’

Слични Производи

Последно Прегледано