MaxPuls Пиштол за фарбање за на компресор (6692)

1.149,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пиштол за фарбање за на компресор (6692)

  • Притисок: 0,35MPa
  • Конектор: 1/4’’
  • Дизна: 1.5 mm
  • Резервоар: 350 ml

Слични Производи

Последно Прегледано