MaxPuls Пила рачна за бетон (908)

1.099,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пила рачна за бетон (908)

  • Димензии на производот: Должина: 760 mm
  • Рачна
  • Брзо сечење
  • TPI: 7
  • Наменета за бетон

Слични Производи

Последно Прегледано