MaxPuls Пила рачна во големина по избор

549,00 ден599,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пила рачна во големина по избор

  • Димензии на производот: Должина:
  • 400 mm (618)
  • 450 mm (5261)
  • Рачна
  • Брзо сечење
  • TPI: 7
  • Наменета за дрво

Слични Производи

Последно Прегледано