MaxPuls Пила рачна двострана за дрво (10268)

499,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пила рачна двострана за дрво (10268)

  • Димензии на производот: Должина: 300 mm
  • Рачна
  • Наменета за дрво

Слични Производи

Последно Прегледано