MaxPuls Ножица за пластични цевки (10649)

499,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ножица за пластични цевки (10649)

  • Димензии на призводот: Должина: 0-42 mm
  • PVC

 

Последно Прегледано