MaxPuls Ножица за пластични цевки (10345)

849,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ножица за пластични цевки (10345)

  • Димензии на призводот: Должина: 0-42 mm
  • PVC

 

Слични Производи

Последно Прегледано