MaxPuls Ножица за гранки (6109)

1.099,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ножица за гранки (6109)

  • Димензии на призводот: Должина: 750 x 80 mm
  • Дебелина на сечење гранки: 30 mm
  • Наменето за градина

 

Последно Прегледано