MaxPuls Ножица градинарска за кроење (9285)

399,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ножица градинарска за кроење (9285)

  • Димензии на призводот: Должина: 185 mm
  • Материјал:Карбон,PVC
  • Дебелина на кроење: 12 mm
  • Наменето за градина,за кроење

 

Слични Производи

Последно Прегледано