MaxPuls Ножица градинарска за кроење (9064)

599,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ножица градинарска за кроење (9064)

  • Димензии на призводот: Должина: 200 mm
  • Материјал:Алуминиум
  • Дебелина на кроење: 10 mm
  • Наменето за градина,за кроење

 

Слични Производи

Последно Прегледано