MaxPuls Ножица градинарска за кроење (10705)

499,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ножица градинарска за кроење (10705)

  • Димензии на призводот: Должина: 215 mm
  • Материјал:Карбон
  • Дебелина на кроење: 15 mm
  • Наменето за градина,за кроење

 

Слични Производи

Последно Прегледано