MaxPuls Ножица градинарска за кроење (10648)

599,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ножица градинарска за кроење (10648)

  • Димензии на призводот: Должина: 210 mm
  • Материјал:Алуминиум
  • Дебелина на кроење: 20 mm
  • Вртлива рачка
  • Наменето за градина,за кроење

 

Слични Производи

Последно Прегледано